Objavte xor
Objavte xor
Objavte xor
Predošlé
Ďalšie

Mobilný telefón XOR je jedinečný šifrovaný telefón z najlepších materiálov aké je možnosť ponúknúť. Názov XOR je prevzatý z počítačového programovania a je to základná logická funkcia, ktorá funguje na pravdivom alebo nepravdivom základe, a algoritmus, ktorý do údajov pridáva náhodnosť. Náše logo XOR Shield, je hlavným posolstvom celej spoločnosti a predstavuje starodávny symbol zaručenej ochrany čím vystihuje celú značku a mobilné telefóny XOR

DOKONALE VÁM PADNE DO RUKY

Telefóny XOR sú ergonomicky navrhnuté tak aby vám sadli do vašej ruky čo najlepšie. Spodná polovica telefónu je vytvarovaná do dlane aby sadla čo najlepšie, čo vám umožňuje prirodzené držanie prstov, zatiaľ čo horná časť má ladné tvary, ktoré sú prirodzeným miestom pre váš palec a ukazovák pre dokonalé ovládanie.

JEDINEČNÉ ZVONENIA

Kúpou telefónu XOR získate aj jedinečný vyzváňací tón navrhnutý britským mnohokrát oceneným umelcom, skladateľom a producentom Markom Sayfritzemom. Taktiež je je skvelé že pôvodná skladba sa hrá nešifrovane (klavír) a šifrovane (syntetizátor), aby bolo užívateľovi oznámené počasie alebo či je hovor šifrovaný alebo nie.

Dokonalé remeselné dielo

Spoločnosť XOR spojila tím odborníkov vo viacerých oboroch ako: technici, remeselníci, inžinieri a špecialisti na materiály, aby vytvorili najdokonalejší dizajn. Telefóny XOR, sú vyrobené v Anglicku, ručne vyrábané a dokončované tímom tých najskúsenejších pracovníkov iba v obmedzených množstvách.

JEDINEČNÝ DIZAJN

Jedinečné tvary sú našou základnou filozofiou celého dizajnu. Tvar telefónov XOR je definovaný kryvkami, ktoré sú vytvorené hranami v ich priesečníkoch. Technické a geometrické prvky dizajnu sa stretávajú s formou, hrdo a čestne, v uváženom spojení.

PADNE VÁM DO RUKY

Tieto ladné tvary pocítite na oboch titánových stranách telefónu. Spodná polovica je vytvarovaná k dlani, čo umožňuje prirodzené prehnutie prstov. Horná polovica prechádza do ladného tvaru, ktorý vytvára prirodzené miesto pre palec a ukazovák a vedie ich ku klávesom, ktoré sú chránené v úplne spodnej časti.

Inteligencia

Chápeme, že inteligencia nie je len o konštrukcii a dizajne našich telefónov, ale aj o tom, čo predstavujú. Inteligencia ľudí, ktorí ich používajú na celom svete. Inteligencia je spôsob použitia

O spoločnosti

Názov našej spoločnosti – ktorý odkazuje na logickú bránu používanú v algoritme, ktorý šifruje vašu reč a text – k tomuto umeniu sme dospeli, po hodinách testovania, objavovania a mnohých výskumoch. V šifrovacom algoritme sa X-OR používa na pridanie náhodnosti do údajov, vďaka čomu sú všetky použité údaje náhodnejšie a neprehľadnejšie, takže ich nemožno kopírovať a posúvať ďalej bez znalosti tajného kľúča.

Tvorca dizajnu

Hutch Hutchison – šéf vedúci dizajnu v XOR sa 40 rokov venoval s láskou tomu, čo sa nazýva „inžinierské umenie“. Toto je moment, kde sa produktový dizajn stretáva s inžinierstvom v dokonalom spojení a vytvárajú spoločne XOR.

LOGO XOR

Logo XOR v sa nesie v znamení štítu – je tiež znakom nášho dôrazu na celkovú bezpečnosť. Symbol bol používaný po tisíce rokov rôznymi kultúrami na ochranu.

JEDINEČNÉ SPOJENIE

Dizajn telefónu XOR je spojením týchto prírodných, ergonomických tvarov s pevnými konštrukčnými formami prvkov, ako sú klávesy, čoho výsledkom je dokonalý telefón, ktorý je nielen krásny ale aj  pohodlný a funkčný a bezpečný.

SENZOR KVALITY OVZDUŠIA

Ochrana vášho zdravia a pohody je tiež veľmi dôležitá pre pre ochranu vás a vašich údajov. Každý mobilný telefón XOR  má v sebe integrovaný indikátor kvality vzduchu a tak vás bude informovať vás o všetkých nečistotách a  látkach, ktoré vás obklopujú ak ste kdekoľvek. 

AKTÍVNE POTLÁČA HLUK OKOLO VÁS

Naše telefóny XOR sú vybavené technológiou aktívneho potlačenia hluku, aby zmizly všetky nepotrebné zvuky vo vašom okolí. Hlasitosť hovoru sa automaticky nastaví na základe sily okolitého hluku, aby sa zabezpečila najvyžšia kvalita pre váš každý hovor.